Manisa partilerin oy oranları, hangi parti kazandı 1 kasım 2015

Manisa partilerin oy oranları, hangi parti kazandı 1 kasım 2015, manisada mhp kaç oy aldı, ak parti kaç oy aldı, chp oy oranları, 1 kasım 2015

En son yapılan yerel seçimlerde çıkan sonuçlara göre bir hükümetin kurulamaması pek çok vatandaşın canını sıkmış durumda, ancak görülen o ki yine bu seçimlerde tek başına herhangi bir partiden bir iktidar çıkmayacak gibi görünüyor, bakalım sonuçlar nasıl olacak.

Manisa’da şuan büyükşehir belediyesi MHP’li, bu seçimlerde farklı bir sonuç çıkmasını beklemiyorum yine muhtemelen aynı sonuç çıkacak, zira manisalı vatandaşlar büyükşehir belediyesinin yapmış olduğu hizmetlerden memnun gibi görünüyor.

“Cengiz Ergün” ün yapmış olduğu pek çok hizmet Manisa’lı vatandaşlar tarafından taktir ediliyor, son zamanlarda Manisa’ya pek çok yatırım yapıldı, vatandaşların daha güzel bir yaşam standardı sağlanmak adına pek çok projelerin hayata geçtiğini söylemek mümkün, Manisa yeni otogar, Kentpark son yapılan büyük projelerin arasında yer alanlardan bazıları.

Manisa’da seçim sonuçlarını bu başlıkta bulabileceksiniz, biz de sizin gibi çok merak ediyoruz sonuçlar açıklandığı andan itibaren bu başlıkta sizler için paylaşacağız. Umarım hayırlısı olur.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: 

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*