Çanakkale Çocukları Filmi Fragmanı izleyici Yorumları

2 gün önce gittiğim bir filmi buradan sizlerle paylaşmak istiyorum değerli sinema severler, vodafone freezone sinema kampanyası ‘ na vodafone hattım olmadığı için katılamadığım için ikinci bileti bedavaya getiremediğim için öncelikle biraz içim buruk girdim filme 🙂 İki kişi gitmek isterseniz filme freezonlulara özel bir bilet alana bir bilet hediye kampanyası var detaylı bilgiye yukarıdaki kırmızı yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim filmimize, filme öncelikle tarihimiz hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla girdim, ve yeri geldi gözlerim doldu yeri geldi salondan kahkaha sesleri yükseldi.. Çok tuhaf aslında okadar dram sözkonusu iken, trajikomik bir şekilde film güldürüyor.

Özellikle savaşın ortasında vurulan Haluk bilginer’i gömmek için kazma kürek atmaları gibi sahnelerde salondan kahkaha sesleri yükseldi.

Film genel itibari ile savaşta kendini İngiliz vatandaşı olarak gören ve Türk olan iki öz kardeşin savaşını ele alıyor, çok güzel bir film ancak ortada bazı sahneler çok basiti, özellikle çocukların dirilmesi falan salonu kahkahaya boğmuştu.

Aldığımız mesaja bakacak olursak, mutlaka tavsiye ettiğim bir film, ayrıca görsel efektleri de mükemmel. Pişman olmazsınız.

Çanakkale Çocukları Filmi Fragmanı

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

    Pingbacks/Trackbacks

    Yoruma cevap yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    *
    *